Sedye Çarpma Bandı

Ürün Açıklaması

Çarpma Bandı üstünde, hastaların tutunarak gezinebileceğini sağlamayı başaran kendisinden el tutamaklı çarpma bandı ya da tutamaksız olabilir. 

Duvar koruma bandı üç parçadan meydana gelecektir. 

PVC Üst Panel : PVC Panel 152 mm yükseklikte 2950 mm uzunlukta olup et kalınlığı 20 mm dir. PVC darbe bükümlü ve kırılmaya mukavemetlidir.

PVC Montaj Profili : PVC montaj profili bütünüyle alüminyumdan meydana gelecektir. Profil duvara vidalarla montaj edilecektir. Profil uzunluğu 4000 mm dir. Profil PVC üst panel ile kesintisiz (aralıksız) aynı uzunlukta uygulanır. Profil kalınlığı 1.5 ile 2 mm arasında olacaktır. 

Bitiş Ve Duvar Köşesi Dönüş Aparatları : Bitiş aparatları duvar koruma bandının sonlandıracağı yerlerde kullanılabilir. Duvar köşesi dönüş aparatları duvar koruma bandının 90 derece dönüşünün yapılacağı yerlerde koruma bandının kesintisiz dönüş yapması amacı ile kullanılabilir. Bitiş ve dönüş aparatları çelik pres kalıplarla plastik enjeksiyon makinalarında ABS plastik malzemeden imal edilir. Bitiş ve dönüş aparatları PVC profil ile uyumlu ya da zıt renklerde olabilir. Duvar koruma bantları bakıldığında montaj ayrıntısı (vida vs.) görülmeyecek şekilde dizayn edilir. Duvar koruma bandının en büyük özelliği PVC profilin alüminyumdan oluşan montaj profiline geçme olarak monte edilir.

Tekal Yapı 
Sedye Çarpma Bandı
Projelerimiz
 Görselleri

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

×

Hoş geldiniz!

Aşağıda bulunan şirket yetkililerimiz ile görüşme yapın. Kiminle görüşme yapmak istediğinizi seçebilirsiniz.

× Whatsapp İletişim